Hakkımızda

Hakkımızda

Galata Hidrolik Pnömatik, endüstriyel süreçlerin ayrılmaz parçalarından olan; Hidrolik, Pnömatik, Hareket ve Proses Kontrolü alanlarında faliyet göstermektedir.

Başta, temsilcisi olduğumuz ’’Hareket ve Kontrol Teknolojilerinde Dünya Lideri’’ olan, Parker Hannifin olmak üzere, güçlü global partnerlerimiz ile müşterilerimize endüstriyel çözümler sunmaktayız.

Galata Hidrolik Pnömatik olarak; Proje ve Ürün Satışının yanı sıra, Hidrolik Güç Üniteleri ve Pnömatik Kumanda Panoları imalatı, başlıca yoğunlaştığımız, faliyet alanlarımızdır.

Bizler, sözünü ettiğimiz bu alanlar üzerine çalışırken, ihtiyaçları; yerinde ve müşterilerimiz ile birlikte belirlemekteyiz. Bu ihtiyaçlara, güncel teknolojiler ve doğru ürünler ile cevap vererek verimliliği arttırmak iş modelimizin temelini oluşturmaktadır.

Kaynakların günden güne azalıp, üretim verimliğin hayati önem kazandığı bu dönemde, eski tip üretim metodları yavaş yavaş  tedavülden kalkmaktadır.

Galata Hidrolik Pnömatik olarak, ‘’4. Sanayi Devrimi’’ olarak adlandırılan Endüstri 4.0 ‘ı karşıladığımız şu günlerde, global partnerlerimiz ile birlikte, müşterilerimizin ve tüm endüstrinin bu dönüşümde yanlarında olmak, üretim verimliliğini arttırarak, sürdürülebilir büyümelerine katkıda bulunmak başlıca gayemizdir.

scroll up